Мукачево

Куди Піти У Мукачево

Проте своєї театральної команди тут не було, виступали переважно заїжджі трупи. В 1947 році в Мукачівському театрі був перший офіційний театральний сезон, що відкрився спектаклем «Полководець Суворов». Але не тільки він вабить туристів в Мукачево, mukachevo.net.ua пам’ятки якого воістину невичерпні. Повз стильної світло-зеленої будівлі з байдужим виглядом не проходить ніхто. Вона кидається в очі своєю величністю і красою архітектури, що відповідає стилю модерн з неоромантичними вишукуваннями.

  • Верхній замок був призначений для проживання князівської родини.
  • Зараз у фермерському хазяйстві налічують понад 300 цих рогатих красенів, які живуть в природному середовищі на 57 гектарах пасовищ, лісів і штучних ставків.
  • Цю програму можна підсолодити символічними тортиками “Хуст” (42 грн за шматочок), “Нарцис” (40 грн за шматочок) у кондитерській “Maletta Dessertia”.
  • Окрім цитаделі на Замковій горі, в місті також можна оглянути площу з міською ратушею, а заразом і костел, що височіє на цій площі.

Виявляється, що Білий палац(або «Білий дім») насправді мав двох ключових володарів – князів Ракоці і графів Шенборнів. Тільки от Ференц Ракоці ІІ програв у визвольній боротьбі, і палац перейшов у власність Шенборнів. Зараз у ньому розташовується Дитяча художня школа ім. Міхая Мункачі та кафедри Закарпатського художнього інституту. А ще у центрі Мукачева є палац князів Ракоці, який зведений в 17 столітті в стилі ренесансу та бароко. Тут ви можете погуляти у дворі та зробити багато фотографій на фоні розкішного фасаду палацу.

Термальні Води

Не доведеться довго думати про те, куди сходити в Мукачево і тим, хто віддає перевагу більш екзотичним варіантам харчування. Кафе «Японія» запропонує східні частування, а «Сакура» створить магічну романтичну обстановку для закоханих пар. Задоволення отримають і ті, хто подорожує поодинці або ті, хто прибув з сім’єю. Романтичні парочки і молодіжні компанії також відкриють багато цікавого.

мукачево що подивитись

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. У Закарпатті знаходиться понад four hundred мінеральних джерел.

Закарпаття Екскурсії В Мукачево, Берегово, Ужгород Замок Паланок

Турист поїсть в ресторані, посидить в барі, а потім відпочине в саду або на терасі. Мандрівнику рекомендується не пропустити також День Святого Мартіна, що вважається небесним покровителем Мукачево. Особливо цікаво відвідати подібний захід з дітьми. Навесні, як, втім, і в іншу пору року, подорож рекомендується урізноманітнити оглядом місцевих міні-пам’яток. На набережній знаходиться чарівна маленька скульптура, яка зображує Кельта. А поруч, біля мерії, розташована статуя Ференца Ракоці.